FAQ

 

1. JAKIE SĄ RODZAJE PŁATNOŚCI ?

Dostępne formy płatności:

   1. za pobraniem
   2. przelew bankowy online na rachunek: Absolut Dimension sp. z.o.o. ul. Leśna 12 Maków Mazowiecki 06-200, Santander: 55 1090 2590 0000 0001 3235 5119, W tytule przelewu należy wpisać: Imię i Nazwisko oraz nr zamówienia.
 1. Szybki przelew Online – PayPal – lista obsługiwanych banków i kart płatniczych na stronie: www.paypal.com
 2. Apple Pay

2. JAKI JEST TERMIN PŁATNOŚCI ?

Klient ma 5 dni na zrealizowanie płatności. W przypadku braku płatności w powyższym terminie, uznaje się że Klient odstąpił od umowy sprzedaży zaś Produkt wystawiany jest ponownie na sprzedaż.

3. JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA ?

Dokonywanie Zamówień w Sklepie jest możliwe 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku.
Termin realizacji Zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty za Produkt na rachunku bankowym Sprzedawcy w przypadku płatności przelewem bankowym lub kartą. Przy każdym produkcie jest wskazany czas zamówienia.
Termin realizacji zamówienia przez Sprzedawcę wynosi do 14 dni.
Zazwyczaj jednak Produkt wysyłany jest tego samego dnia roboczego, bądź dzień po złożeniu zamówienia.

4. JAKIE SĄ KOSZTY PRZESYŁKI I CZAS DOSTAWY ?

POLSKA – darmowa dostawa powyżej 250 zł na terenie całej Polski

Dostępni kurierzy:

 • DHL (17 zł)

Czas dostawy:  Przy każdym produkcie wskazany jest czas dostawy

WYBRANE KRAJE EU – darmowa dostawa od 700 zł / poniżej kwoty 700 zł koszt przesyłki 50 zł
 • DHL  – czas dostawy: 3-5 dni robocze
Austria, Litwa, Belgia, Luksemburg, Bułgaria, Łotwa, Chorwacja, Malta, Litwa, Niemcy /, Czechy, Polska, Dania, Portugalia, Estonia, Rumunia, Finlandia, Słowacja, Francja, Słowenia, Grecja, Szwecja, Hiszpania, Węgry, Holandia, Włochy, Irlandia, Lichtenstein, San Marino, Serbia, Szwajcaria, Wielka Brytania.
 • kurier DHL Express – 160 zł – czas dostawy 2-3 dni robocze
POZOSTAŁE KRAJE – cały świat
 • DHL Express – 160 zł – czas dostawy 2-3 dni robocze

Przesyłka kurierska doręczana jest w Dni Robocze, zasadniczo do godz. 17-tej. W przypadku nieodebrania przez Klienta przesyłki kurierskiej do 24 godzin od momentu otrzymania od Sklepu zawiadomienia o wysłaniu Produktu zaleca się kontakt z firmą kurierską w celu uzyskania numeru kuriera i potwierdzenia terminu doręczenia przesyłki.

5. ZWROTY, WYMIANY, REKLAMACJE

ZWROTY

 

Produkty szyte na miarę nie podlegają zwrotowi. Po złożeniu zamówienia proszę skontaktować się z działem obsługi w celu ustalenia dokładnych wymiarów. Realizowane będą tylko zamówienia opłacone.

WYMIANY

Klient może wymienić produkt w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z Produktem.

Klient za zgodą Sprzedawcy może wymienić Produkt na inny, o ile zgłosi taką chęć Sprzedawcy za pośrednictwem e-mail: info@absolutdimension.com, po otrzymaniu informacji o możliwości wymiany, prosimy o dołączenie kartki do zwrotnej paczki,  kartkę z odręcznie napisaną prośbą o wymianę wraz z numerem zamówienia oraz numerem konta do zwrotu środków.

Rozliczenie w przypadku wymiany Produktu:

W przypadku wymiany Produktu, zapłata za Produkt w wysokości Ceny zostanie zaliczona na poczet Ceny nowo zamówionego Produktu, ewentualna różnica w Cenie zostanie odpowiednio zapłacona przez Klienta lub zwrócona przez Sprzedawcę taką samą drogą jaką została dokonana płatność lub w inny sposób po uzgodnieniu ze Sprzedawcą.

Produkt należy odesłać na adres: Absolut Dimension sp z.o.o. Jasnodworska 3b/270 Warszawa 

Klient zgłaszając wymianę proszony jest o przesłanie Produktu wraz z dokumentem sprzedaży (paragon fiskalny, rachunek, faktura).

REKLAMACJA

Klient ma prawo złożyć reklamację, która zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia do Sklepu.

Produkt należy odesłać na adres: Absolut Dimension sp z.o.o. Jasnodworska 3b/270 Warszawa 

Klient zgłaszając reklamację proszony jest o przesłanie Produktu wraz z dokumentem sprzedaży (paragon fiskalny, rachunek, faktura).

[Brak podstaw do reklamacji] Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie Produktów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają wyłącznie z różnicy w ustawieniu parametrów monitora komputera Klienta, w szczególności nieznaczącej różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji Produktu. Reklamacji nie podlegają również: uszkodzenia mechaniczne (obicia, otarcia), odbarwienia, przemoczenia Produktu.