Work . Event . Street = Inteligentna Garderoba

Dzień dobry,

Porządek . dla tej potrzeby powstała koncepcja SM.ART Garderoby

Event . Work . Street = 1 na wiele okazji

Historia sięga moich częstych podróży do Tajlandii.. mój 20 kg bagaż był zawsze za mały... a na miejscu okazywało się, że zabrałam nie to dokładnie co potrzebuję.. i ten wieczny problem co z czym zestawić i jeszcze żeby pasowały do tego buty i torebka, żeby całość była nie nudna, a intrygująca z klasą, w czym będę się czuła swobodnie i kobieco... pogodzić te wątki wydawało się niemożliwym, ale ten chaos i częste przeprowadzki zmusiły mnie bym wzięła się porządnie za temat!

Myśl, że otwieram szafę.. i czuję spokój, widzę porządek i wszystko wisi w pasujących ze sobą kompozycjach była moją siłą napędową!

Tak wykształciła się jedna z potrzeb stworzenia naszej marki.

a z nią idea SM.ART Garderoby - 44 elementów ubrań i dodatków, które są spójnie zaprojektowane i wypełniają całoroczną potrzebę odzieży! Oczywiście można ją multiplikować w różnych kolorach, co daje dodatkową wartość - kreatywnej zabawy w łączeniu kolorów i faktur - a zawsze z zachowaniem istoty kompozycji, ponieważ wszystko zaprojektowane jest dokładnie do Twoich proporcji!

Czym jest Event . Work . Street ?

To jedno z głównych założeń SM.ART Garderoby

Każde ubranie możesz nosić w 3-ech skrajnie odmiennych stylizacjach, wystarczy że zmienisz inny zestawialny z nim element jak bluzkę, sweter, buty czy biżuterię

Dziś prezentuję Tobie to założenie na przykładzie Spodni Kogo - wykonane z lekkiego swobodnie układającego się weluru z zakładkami z przodu i z tyłu w kroju który daje Tobie pełna swobodę ruchów, a jednocześnie wyglądasz w nich bardzo kobieco, z klasą.

Poniżej przykład zestawienia Spodni z 3 różnymi bluzkami i 3 różnymi parami butów na zupełnie odmienne okazje

Spodnie Kogo z Topem Kogo z odsłoniętymi plecami, szpilki ozdobne 
jesteś gotowa na wieczorne wyjście!
wersja EVENT:

 

Spodnie Kogo z Koszulką Kogo, buty klasyczne

jesteś gotowa do pracy!

wersja WORK:

\

 

Spodnie Kogo z bluzką Kogo, płaskie buty

jesteś gotowa na spacer!

wersja STREET:

 

Pamiętaj, że wykonujemy projekty dopasowane do Twojej sylwetki, jeśli masz inną figurę - dostosujemy projekt do Ciebie, poprzez ustalenie Twoich idealnych proporcji. Często więc finalnie projekty które prezentuje na sobie dla Ciebie będą inne, linia przesunięcia bioder czy ramion, długości rękawów czy rozwiązania dekoltów itp niuansów czynią cuda...

Jeśli oglądasz nasze projekty i myślisz, że to nie dla Ciebie bo...      

i bardzo dobrze!

Ponieważ Ty jesteś inna, niepowtarzalna jak każdy z nas!

Nie ma na świecie 2 takich samych osób!

Dlatego jesteśmy my i nasza oferta ubrań pięknych dostosowanych specjalnie do Ciebie

Twoja szafa - poukładana w ubrania które idealnie do Ciebie pasują, zawsze są na czasie a Ty masz spokój i pięknie wyglądasz... marzenie?

To spełniamy!

Zapraszam do nas osobiście, umów swoje spotkanie i poczuj klimat spokoju w szafie..

c.d.n 
Zapraszam w każdy czwartek!
Anna Długołęcka