SM.ART Garderoba - Porządek . Spójność . Piękno .

 

Dzień dobry,

kiedy rano otwieram moją szafę... 

wyjmuję z niej piękne ubrania, w których czuję się wyśmienicie, są dopasowane do mnie, moje ciało czuje się w nich cudownie i swobodnie, a jednocześnie ja czuję się w nich piękna... wtedy zaczyna przepełniać mnie pewność, odwaga i zapał!

Zaczyna mi się chcieć! Zaczynam czuć ekscytację nowym dniem! 

To jak się ze sobą czujemy, to jak się postrzegamy, nasz wygląd jest kluczowy w wysyłaniu informacji do naszego centrum sterowania - układu nerwowego, który stymuluje odpowiednie reakcje!

Pozytywna myśl - wywołuje radość  - radość, zaraz po doskonałości ma najwyższą energetyczną wibrację, wyższą niż miłość!

Trwając w stanie radości, mamy zdolność przyciągania do naszego życia wszystkiego czego prawdziwie potrzebujemy, tak działa magnetyzm - prawo przyciągania. 

Zadbanie więc o nasze odczuwanie i utrzymywanie radości powoduje, że nasz dzień będzie płynął lekko i swobodnie, ponieważ wibracja ta przyciągać będzie najlepsze dla nas rozwiązania!

Radość osiągniemy tylko wtedy gdy czujemy się ze sobą dobrze, autentycznie dobrze, kiedy nasza podświadomość jest o tym przekonana! Wtedy wchodzimy na ten poziom!

Podróże są nierozerwalną częścią mojego życia! Wnoszą nową energię, zawsze inspirują... nawet przejechanie samochodem kilku kilometrów daje mi wewnętrzne uwolnienie i napełnia mnie nową twórczą energią. Świetnie czuję się w drodze... samolocie, samochodzie. Nowe miejsca, ale również te już znane i  lubiane do których wracam przepełniają mnie ożywczością.

Spacery również! Chodzenie... godzinny spacer po mieście, lesie... gdziekolwiek! Uwalnia stare emocje z ciała, oczyszcza umysł i tworzy przestrzeń na nową energię!

I nade wszystko taniec!

kiedy tańczę...żyję! Muzyka jest absolutną częścią mojego życia.

To wszytko podkreślone jest celebracją.

Celebruję każdą chwilę (nadal uczę się by każdą) czyniąc ją maksymalnie Piękną jak tylko jest to możliwe . Zachwycam się i dostrzegam Piękno we wszystkim.

Piękno spina klamrą mój świat . To moje powietrze... bez niego nie przeżyłabym kolejnego dnia . Wytwarza we mnie dotykanie sensu życia, dążę do jego odczuwania i trwania w nim non stop, ponieważ odkryłam że to Piękno napełnia mnie wdzięcznością że żyje i doświadczam cudów . Doświadczam Życia .

Dokładnie z tych powyższych założeń...

Stworzyłam narzędzie Porządku . Spójności . Piękna .

zdając sobie bardzo świadomie sprawę, że to ja i tylko ja odpowiadam za to jaka jestem i jak się z tym czuję - a to jak się czuję ma wpływ na to jakie jest moje życie.

I tak powstała SM.ART Garderoba - zestaw 44 sztuk ubrań i dodatków spełniających całoroczne potrzeby, spójnych stylistycznie, dających się ze sobą kreatywnie komponować, które można spakować w walizkę i szybko ruszać w drogę!

Odbyć biznesowe spotkanie . Pospacerować . Zjeść piękną kolację . Pójść tańczyć . Przeżyć jakąś sztukę . 

I w każdej tej czynności... czuć się swobodnie, pewnie i sobą!

 

c.d.n 
Zapraszam w każdy czwartek!
Anna Długołęcka