LINIA UNIQUE

UNIKALNIE . EKSKLUZYWNIE

Suknia Kyuden to dostojny projekt, sięga energii pałacowych drapowań i teatralnej formy… Suknia wykonana z głęboko tkanego żakardu, który czyni ją szlachetną i bardzo podniosłą w wyglądzie… pozorny ciężar który jest potrzebny do oddania specyficznego nastroju dostojności uziemia całość unikalnie udrapowanymi fałdami tworzącymi zakola jednocześnie wysmuklając całą sylwetkę. Suknia z przodu ma bardzo symetrycznie poprowadzone zakładki, duszy rozporek, a długość przodu która jest krótsza od tyłu czyni projekt lekkim i bardzo wyrafinowanym w smaku… do czego przyłącza się część odsłonięta pleców!

Dbamy o całościowo spójny wizerunek dlatego nieodłącznym elementem tej Sukni jest choker na szyję i 2 bransolety na ręce wykonane z srebrnych dżetów.

Dostępność w rozmiarach 34, 36, 38, 40

Dostępność w kolorach : czarny

Cena: 2.500 zł

Warunki sprzedaży:

  1. wyślij mail z hasłem zamawiam Suknię Kyuden na adres:anna@absolutdimension.com, podając adres dostawy i rozmiar oraz telefon kontaktowy
  2. otrzymasz zwrotne potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz propozycję ustalenia terminu przymiarki (opcja)
  3. zapłać za zamówienie przelewem na konto: 55 1090 2590 0000 0001 3235 5119, Absolut Dimension Sp. z o.o.
  4. musisz wiedzieć że Suknia Kyuden będzie tworzona specjalnie dla Ciebie więc potrzebujesz cierpliwości dla czasu jaki wymaga tworzenie, otrzymasz ją w ciągu 3 tygodni od daty wpływu należności na nasze konto
  5. przez cały proces tworzenia Sukni pozostajemy z Tobą w kontakcie w celu doprecyzowywania szczegółów projektu (podczas którego wypijemy przynajmniej 2 kawy – spotkania osobiste są rekomendowane w celu bardziej precyzyjnej komunikacji, ale nie są koniecznością )

 

JESTEŚ WYJĄTKOWA

i DLA NAS BARDZO WAŻNA

w naszych projektach dzielimy się naszym sercem, piękną wznoszącą energią i transformującą intencją

wszystko razem jest składową naszego procesu tworzenia dla Ciebie