LINIA NOBILITY

SZLACHETNIE . EKSKLUZYWNE

Futro Furansu – wykonane z lekkiej, mięsistej futrzanej tkaniny o miękkim i bardzo przyjemnym, delikatnym w dotyku średniej długości połyskującym włosie. Wyjątkowa kompozycja koloru, idealnej linii i faktury czyni ten projekt bardzo unikalnym a jednocześnie podniosłym i dostojnym, zachowując swoją ponadczasowość. Futro ma duży kołnierz, który po zapięciu chroni przed zimnem i wiatrem szyję, a ponieważ tkanina jest delikatna i miękka stwarza bardzo przyjemny komfort użytkowania. Futro wewnętrznie wypełnione jest ociepliną, która czyni je bardzo ciepłym!

Futro jest po prostu piękne… koresponduje idealnie z Twoją szlachetnością i będzie przez Ciebie ukochane poprzez stwarzanie poczucia bezpieczeństwa swoją lekkością i ciepłem.

Idealne w kompozycji z eventową sukienką czy spodniami. Futro użytkujesz codziennie! Taka idea towarzyszyła nam przy tworzeniu tego projektu: Jesteś Piękna . Unikalna . Dostojna . Szlachetna codziennie!

 

Dostępne kolory: biel, róż, szary, granat

Rozmiar: 36, 38, 40

Cena: 2.500 zł

Warunki sprzedaży:

  1. wyślij mail z hasłem zamawiam Futro Furansui na adres: anna@absolutdimension.com, podając kolor, adres dostawy i telefon kontaktowy
  2. otrzymasz zwrotne potwierdzenie przyjęcia zamówienia
  3. zapłać za zamówienie przelewem na konto: 55 1090 2590 0000 0001 3235 5119, Absolut Dimension Sp. z o.o.
  4. Futro Furansu otrzymasz w ciągu 3 dni od daty wpływu należności na nasze konto

 

Twoja SM.ART Garderoba:

Sukienka Jishin_ bordo welur 6
Sukienka Jishin
Futro Furansu_ granat 6
Futro Furansu
Top_bordo spodnica bordo wybrane
Top Kurasu
Sukienka Mari 5
Sukienka Mari
Sweter Kajio_bialy gruby 2
Sweter Kajio
Top_bordo spodnica bordo wybrane 2
Spódnica Kurasu